SİLİKONLAR

Nano-Sil TRO: “Polisiloksan bileşiği, noniyonik.Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren mikro silikon”

Nano-Sil NGS: “Polisiloksan bileşiği, katyonik.Tercihen selülozik mamuller olmak üzere tüm tekstil mamulleri için hidrofilik yumuşatma maddesi. Özellikle havlu ve örme kumaşlar için uygundur”

Nano-Sil HS2001: “Her çeşit tekstil mamulüne yumuşaklık, kayganlık ve hacimli bir tuşe veren hidrofil silikon mikro emülsiyonu. Özellikle beyaz mamuller veya mikrolif kumaşlar için uygundur
Nano-Sil EHE “Polisiloksan bileşiği ve özel komponentler karışımı, noniyonik hafif katyonik.Her çeşit tekstil mamulüne özellikle iç çamaşırlar, havlular vb. vücutla temas eden mamullerin yumuşatılması için kullanılan hidrofil yumuşatıcı.”

Nano-Sil MTL: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel bileşimler karışımı,hafif katyonik. Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren apre maddesi.”

Nano-Sil FLR: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel bileşimler karışımı,hafif katyonik. Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren apre maddesi.Kumaşlar üst üste kesildiğinde, katlar arasında yapışma oluşmasını engeller”

Nano-Sil MWS: “Polisiloksan bileşiği, noniyonik.Universal, kalıcı, konsantre mikro silikon apre maddesi. Her tip elyafa özellikle OE veya yün iplikten boyanmış kumaşlara mükemmel yumuşaklık ve yüzey kayganlığı ve elastikiyet kazandırır.”

Nano-Sil EWN conc: “Modifiye polisiloksan bileşiği, katyonik.Tercihen selülozik mamuller olmak üzere tüm tekstil mamulleri için konsantre hidrofilik yumuşatma maddesi. Özellikle havlu ve örme kumaşlar için uygundur.”

Nano-Sil ESR: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel polisiloksan bileşimler karışımı,hafif katyonik. Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren apre maddesi.”

Nano-Sil ECO1001: “Üniversal, kalıcı, konsantre mikro silikon apre maddesi. Her tip elyafa mükemmel yumuşaklık ve yüzey kayganlığı kazandırır.”