YUMUŞATICILAR

Nano-Soft EYH: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü, noniyonik.Selülozik lifler ile bunların sentetik liflerle olan karışımlarında kullanılan hidrofil yumuşatıcı.”

Nano-Soft KS new: ” Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel bileşimler karışımı,hafif katyonik. Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren apre maddesi”

Nano-Soft NYM: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü, noniyonik.CO, CV ve bunların sentetik lifler ile karışımlarında kullanılan yumuşatıcı. Selülozik mamuller için şardon yağı. ”

Nano-Soft KTY: ” Yağ asidi kondenzasyon ürünü, katyonik. Her çeşit tekstil lifinden yapılan dokuma ve örme kumaşlar ile hazır parçaların yumuşak tutum apresinde kullanılan çok amaçlı konsantre yumuşatıcı”

Nano-Soft OST: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel bileşimler karışımı,hafif katyonik. Her tip elyafa yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren apre maddesi”

Nano-Soft KPS: “Yağ asidi kondenzasyon ürünü ve özel bileşimler karışımı,hafif katyonik.Her tip elyafa ekstra yumuşaklık ve yüzey kayganlığı veren yüksek konsantre pasta hidrofil apre maddesi ”